EMDR101W474M1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-EMDR101W474M1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-EMDR101W474M1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-EMDR101W474M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMDR101W474M1GV001E
Beskrivning
CAP PASSTHRU 0.47UF 100V 1812
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.47 µF Genomföringskondensator 100V 1812 (metrisk 4532), 3 PC-öron
EDA-/CAD-modeller
EMDR101W474M1GV001E Modeller
Kategori
Spänning - märkt
100V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532), 3 PC-öron
Storlek/dimension
L 0,174" x B 0,125" (4,42 x 3,18mm)
Kapacitans
0.47 µF
Höjd (max)
0,090" (2,29mm)
Tolerans
±20%