EMDF101W334M1GV001E
DigiKeys produktnummer
709-EMDF101W334M1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
709-EMDF101W334M1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
709-EMDF101W334M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMDF101W334M1GV001E
Beskrivning
CAP PASSTHRU 0.33UF 100V 1210
Detaljerad beskrivning
0.33 µF Genomföringskondensator 100V 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
EMDF101W334M1GV001E Modeller
Kategori
Spänning - märkt
100V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,125" x B 0,098" (3,18 x 2,49mm)
Kapacitans
0.33 µF
Höjd (max)
0,070" (1,78mm)
Tolerans
±20%