TX24-100R-LT-H1E
TX24-100R-LT-H1E
TX24-100R-LT-H1E
DigiKeys produktnummer
670-1365-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TX24-100R-LT-H1E
Beskrivning
CONN RCPT 100POS R/A GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Kontakt, ytterhöljeskontakter Genomgående hål, högervinklad Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TX24-100R-LT-H1E Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
JAE Electronics
Monteringstyp
Genomgående hål, högervinklad
Serie
Egenskaper
Kortlås
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,354" (9,00mm)
Antal positioner
100
Basproduktens nummer
Stigning
0,050" (1,27mm)