MX23A34SF2
DigiKeys produktnummer
670-2906-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MX23A34SF2
Beskrivning
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Detaljerad beskrivning
34 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,098" (2,50mm)
Kategori
Radmellanrum
0,173" (4,40mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Tråg
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Stigning
0,098" (2,50mm)