MX23A34NF6
DigiKeys produktnummer
670-3019-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MX23A34NF6
Beskrivning
CONN HEADER R/A 34POS 2.5MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 34 positioner 0,098" (2,50mm)
Kategori
Fästtyp
Hasphållare
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,122" (3,10mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,720" (18,30mm)
Förpackning
Bulk
Kontaktform
Kvadrat
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Mässing
Delning - hopkoppling
Egenskaper
Kortguide
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Radmellanrum - hopkoppling
Ingångsskydd
Vattentät
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Svart
Stil
Strömklassning (Ampere)
3A