IMSA-13065S-2-16Y500 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
IRISO USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
IRISO USA Inc.
I lager: 0
Datablad
16 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
IMSA-13065S-2-16Y500
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-13065S-2-16Y500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IMSA-13065S-2-16Y500
Beskrivning
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Radmellanrum
0,098" (2,50mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Tråg
Fästtyp
Låsramp
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Hållare
Kontakttyp
Honuttag
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Antal positioner
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Stigning
0,079" (2,00mm)