IMSA-13065B-2-16Y900
DigiKeys produktnummer
2248-IMSA-13065B-2-16Y900TR-ND - Remsa och spole (TR)
2248-IMSA-13065B-2-16Y900CT-ND - Remsbit (CT)
2248-IMSA-13065B-2-16Y900DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IMSA-13065B-2-16Y900
Beskrivning
HEADER SMT RA 16POS KEY-A
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 16 positioner 0,079" (2,00mm)
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Låsramp
Serie
Isoleringshöjd
0,366" (9,30mm)