24V-COB-4000K-12M
24V-COB-4000K-12M
DigiKeys produktnummer
1647-24V-COB-4000K-12MTR-ND - Remsa och spole (TR)
1647-24V-COB-4000K-12MCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
24V-COB-4000K-12M
Beskrivning
LED COB WH 4000K 1=1.97" STRIP
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) - Vit, neutral Linjär ljusslinga, böjlig
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
2lm (typ)
Tillverkare
Inspired LED, LLC
Spänning - fram (Vf) (Typ)
24V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Dimming
Typ
Chip ombord (COB)
Storlek/dimension
L 12000,0 x B 8,00 x H 50,04mm per segment
Färg
Vit, neutral
Höjd
1,78mm