12V-COB-3000K-12M
DigiKeys produktnummer
1647-12V-COB-3000K-12MTR-ND - Remsa och spole (TR)
1647-12V-COB-3000K-12MCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
12V-COB-3000K-12M
Beskrivning
LED COB WH 3000K 1=0.98" STRIP
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) - Vit, varm Linjär ljusslinga, böjlig
Kategori
Ljusflöde vid ström/temperatur
2lm (typ)
Tillverkare
Inspired LED, LLC
Spänning - fram (Vf) (Typ)
12V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
CRI (Color Rendering Index) färgåtergivningsindex
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Dimming
Typ
Chip ombord (COB)
Storlek/dimension
L 12 000 x B 7,87 x H 24,89mm per segment
Färg
Vit, varm
Höjd
1,52mm