C0805X334K050T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
I lager: 3 451
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 9 540
KEMET
TDK
YAGEO
0.33 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805X334K050T
DigiKeys produktnummer
4587-C0805X334K050TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Tillverkarens produktnummer
C0805X334K050T
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,46mm)