C0805J334K5RACAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 4 978
Datablad
Ny produkt
0.33 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805J334K5RACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C0805J334K5RACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805J334K5RACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805 330NF 50VDC X7R
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)