U.FL-2LPHF6-068N1T-A-100
DigiKeys produktnummer
26-U.FL-2LPHF6-068N1T-A-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
U.FL-2LPHF6-068N1T-A-100
Beskrivning
COAX CBL U.FL TO U.FL 3.9"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial U.FL (UMCC) till U.FL (UMCC) Koaxialkabel YD 1,13mm 3,937" (100,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
U.FL-2LPHF6-068N1T-A-100 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hona
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
3,937" (100,00mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 1,13mm
Artikelstatus
Aktiv
Total impedans
50 Ohms
Stil
U.FL (UMCC) till U.FL (UMCC)
Frekvens - max
6 GHz
1:a kontaktdonet
U.FL (UMCC)-stickdon, rätvinkligt
Färg
Grå
Kön 1:a kontakt
Hona
Arbetstemperatur
-40°C-90°C