CB3LV-3I-24M000000
DigiKeys produktnummer
110-CB3LV-3I-24M000000TR-ND - Remsa och spole (TR)
110-CB3LV-3I-24M000000CT-ND - Remsbit (CT)
110-CB3LV-3I-24M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CB3LV-3I-24M000000
Beskrivning
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS TTL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CB3LV-3I-24M000000 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
40mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)