TB4-30RP-1(800)
DigiKeys produktnummer
26-TB4-30RP-1(800)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TB4-30RP-1(800)
Beskrivning
PLUG, 30 POS., 1.0MM PITCH, 1.0A