HIF3MAW-64D-2.54R har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Bilden för HIF3MAW-64D-2.54R är inte tillgänglig
HIF3MAW-64D-2.54R
DigiKeys produktnummer
H125713-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HIF3MAW-64D-2.54R
Beskrivning
CONN SOCKET 64POS IDC 28AWG GOLD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
64 lägen rektangulär Uttag Kontakt IDC Guld 28AWG
EDA-/CAD-modeller
HIF3MAW-64D-2.54R Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Fästtyp
Hasphållare
Serie
Kabelterminering
IDC
Förpackning
Tråg
Ledningstyp
Bandkabel
Artikelstatus
Föråldrad
Ledningsdimension
28AWG
Kontaktdonstyp
Uttag
Egenskaper
Genomföring, polariserande nyckel, dragavlastning
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling
Guld
Antal positioner
64
Kontaktyta, tjocklek
5,90µtum (0,150µm)
Stigning
0,100" (2,54mm)
Färg
2
Basproduktens nummer
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)