HIF3BA-34D-2.54C(63)
DigiKeys produktnummer
26-HIF3BA-34D-2.54C(63)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HIF3BA-34D-2.54C(63)
Beskrivning
CONN SOCKET HSG 34POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
34 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
HIF3BA-34D-2.54C(63) Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Polariseringsnyckel
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,100" (2,54mm)