HIF3BA-26PA-2.54DSA(63)
DigiKeys produktnummer
26-HIF3BA-26PA-2.54DSA(63)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HIF3BA-26PA-2.54DSA(63)
Beskrivning
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 26 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
HIF3BA-26PA-2.54DSA(63) Modeller
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,130" (3,30mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,701" (17,80mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Mässing
Delning - hopkoppling
Egenskaper
Stansningsspår
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Radmellanrum - hopkoppling
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Svart
Stil
Strömklassning (Ampere)
Varierar efter trådgrovlek
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
200V