FX8-80P-SV(91) är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
80 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
FX8-80P-SV(91)
FX8-80P-SV(91)
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX8-80P-SV(91)
DigiKeys produktnummer
H10687-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX8-80P-SV(91)
Beskrivning
CONN HDR 80POS SMD GOLD
EDA-/CAD-modeller
FX8-80P-SV(91) Modeller
Förpackning
Rör
Sammankopplade stackhöjder
3mm
Höjd över kort
0,112" (2,85mm)
Antal positioner
80
Basproduktens nummer
Stigning
0,024" (0,60mm)