FX8-80P-SV(71) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
80 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX8-80P-SV(71)
DigiKeys produktnummer
FX8-80P-SV(71)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX8-80P-SV(71)
Beskrivning
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX8-80P-SV(71) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
3mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,112" (2,85mm)
Antal positioner
80
Basproduktens nummer
Stigning
0,024" (0,60mm)