FX26-40S-1SV20 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FX26-40S-1SV20 |
Beskrivning | CONN RCPT 1MM VERT SMD 40POS |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 40 Positionskontakt Uttag, flytande Ytmontering Guld |
Datablad | Datablad |
Kategori | Antal rader 2 |
Tillverkare Hirose Electric Co Ltd | Monteringstyp Ytmontering |
Serie | Egenskaper Kortguide, mjuklodsretention |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktyta, tjocklek 3,94µtum (0,100µm) |
Kontaktdonstyp Uttag, flytande | Sammankopplade stackhöjder 20mm, 25mm |
Antal positioner 40 | Höjd över kort 0,657" (16,70mm) |
Stigning 0,039" (1,00mm) | Basproduktens nummer |