FX23-80S-0.5SH(20)
DigiKeys produktnummer
26-FX23-80S-0.5SH(20)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX23-80S-0.5SH(20)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX23-80S-0.5SH(20)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-80S-0.5SH(20)
Beskrivning
CONN RCPT 80POS R/A SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
84 (80 + 4 ström) Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering, högervinklad Guld
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Monteringstyp
Ytmontering, högervinklad
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,287" (7,30mm)