FX23-60S-0.5SV10
DigiKeys produktnummer
H125056-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-60S-0.5SV10
Beskrivning
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
64 (60 + 4 ström) Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX23-60S-0.5SV10 Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)