FX23-100S-0.5SV10
DigiKeys produktnummer
H125059-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-100S-0.5SV10
Beskrivning
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
104 (100 + 4 ström) Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX23-100S-0.5SV10 Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)