FX12B-60P-0.4SV | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FX12B-60P-0.4SV |
Beskrivning | CONN PLUG 60POS SMD GOLD |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 60 Positionskontakt Plugg, centerstripkontakter Ytmontering Guld |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FX12B-60P-0.4SV Modeller |
Kontaktdonstyp Plugg, centerstripkontakter | Sammankopplade stackhöjder 1,5mm |
Antal positioner 60 | Höjd över kort 0,053" (1,35mm) |
Stigning 0,016" (0,40mm) | Basproduktens nummer |