FX12B-24P-0.4SV
DigiKeys produktnummer
H11405TR-ND - Remsa och spole (TR)
H11405CT-ND - Remsbit (CT)
H11405DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX12B-24P-0.4SV
Beskrivning
CONN PLUG 24POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 Positionskontakt Plugg, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX12B-24P-0.4SV Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Plugg, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
1,5mm
Antal positioner
24
Höjd över kort
0,053" (1,35mm)
Stigning
0,016" (0,40mm)