FX11LB-140P-SV(22)
DigiKeys produktnummer
26-FX11LB-140P-SV(22)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX11LB-140P-SV(22)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX11LB-140P-SV(22)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX11LB-140P-SV(22)
Beskrivning
CONN HDR 140POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
140 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX11LB-140P-SV(22) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
2mm
Antal positioner
140
Höjd över kort
0,064" (1,64mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)