FX10A-144P-SV(85) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 383
Datablad
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Bilden för FX10A-144P-SV(85) är inte tillgänglig
FX10A-144P-SV(85)
DigiKeys produktnummer
26-FX10A-144P-SV(85)TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX10A-144P-SV(85)
Beskrivning
CONN HDR 144POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
144 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX10A-144P-SV(85) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
4mm
Antal positioner
144
Höjd över kort
0,138" (3,50mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)