DF9B-31S-1V(69)
DigiKeys produktnummer
H124707TR-ND - Remsa och spole (TR)
H124707CT-ND - Remsbit (CT)
H124707DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9B-31S-1V(69)
Beskrivning
CONN RCPT 31POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
31 Positionskontakt Kontakt, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF9B-31S-1V(69) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Antal positioner
31
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)