DF9A-31S-1V(22)
DigiKeys produktnummer
H10378TR-ND - Remsa och spole (TR)
H10378CT-ND - Remsbit (CT)
H10378DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9A-31S-1V(22)
Beskrivning
CONN RCPT 31POS SMD TIN
Detaljerad beskrivning
31 Positionskontakt Kontakt, ytterhöljeskontakter Ytmontering Tenn
EDA-/CAD-modeller
DF9A-31S-1V(22) Modeller
Egenskaper
Kortguide
Kontaktytbehandling
Tenn
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Antal positioner
31
Basproduktens nummer
Stigning
0,039" (1,00mm)