DF9-25S-1V(69)
DigiKeys produktnummer
26-DF9-25S-1V(69)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF9-25S-1V(69)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF9-25S-1V(69)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9-25S-1V(69)
Beskrivning
CONN RCPT 25POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
25 Positionskontakt Kontakt, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF9-25S-1V(69) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Antal positioner
25
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)