DF9-25P-1V(32)
DF9-25P-1V(32)
DF9-25P-1V(32)
DigiKeys produktnummer
H10417TR-ND - Remsa och spole (TR)
H10417CT-ND - Remsbit (CT)
H10417DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF9-25P-1V(32)
Beskrivning
CONN HDR 25POS SMD TIN
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Tenn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF9-25P-1V(32) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Tenn
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
39,4µin (1,00µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
4,3mm
Antal positioner
25
Höjd över kort
0,130" (3,30mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)