DF61-2P-2.2V(22) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DF61-2P-2.2V(22) |
Beskrivning | CONN HEADER SMD 2POS 2.2MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Ytmontering 2 positioner 0,087" (2,20mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DF61-2P-2.2V(22) Modeller |
Kategori | Fästtyp Svänglås |
Tillv. | Isoleringshöjd 0,086" (2,18mm) |
Serie | Kontaktform Rektangulär |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktytbehandling - hopkoppling Tenn |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling 39,4µin (1,00µm) |
Kontaktdonstyp | Kontaktytbehandling - polstift Tenn |
Kontakttyp Honblad | Kontaktmaterial Mässing |
Delning - hopkoppling | Isoleringsmaterial Vätskekristallpolymer (LCP) |
Antal positioner | Egenskaper Mjuklodsretention |
Antal rader 1 | Arbetstemperatur -55°C-105°C |
Antal inlästa positioner Alla | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Stil | Isolering, färg Gul |
Mantling Isolerkapslad - 3 väggar | Sammankopplade stackhöjder 2,38mm |