DF60F-3S-10.16C är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 409
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 136
Datablad
I lager: 93
I lager: 0
3 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,400" (10,16mm)
DF60F-3S-10.16C
DF60F-3S-10.16C
DF60F-3S-10.16C
DigiKeys produktnummer
26-DF60F-3S-10.16C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF60F-3S-10.16C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 3POS 10.16MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DF60F-3S-10.16C Modeller
Fästtyp
Spärrhake
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,400" (10,16mm)