DF60F-2S-10.16C
DigiKeys produktnummer
26-DF60F-2S-10.16C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF60F-2S-10.16C
Beskrivning
SOCKET, 2POS., 1 ROW, 10.16MM PI
Detaljerad beskrivning
2 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,400" (10,16mm)
Kategori
Stigning
0,400" (10,16mm)
Fästtyp
Spärrhake
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-105°C