DF50A-12P-1H(51)
DigiKeys produktnummer
H12060TR-ND - Remsa och spole (TR)
H12060CT-ND - Remsbit (CT)
H12060DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF50A-12P-1H(51)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 12POS 1MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 12 positioner 0,039" (1,00mm)
EDA-/CAD-modeller
DF50A-12P-1H(51) Modeller
Isoleringshöjd
0,239" (6,07mm)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
2,00µin (0,051µm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
100V