DF37NB-60DS-0.4V(51) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
60 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
DF37NB-60DS-0.4V(51)
DigiKeys produktnummer
H11853TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37NB-60DS-0.4V(51)
Beskrivning
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DF37NB-60DS-0.4V(51) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
2,00µin (0,051µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Antal positioner
60
Höjd över kort
0,038" (0,97mm)
Stigning
0,016" (0,40mm)