DF37C-30DP-0.4V(53)
DigiKeys produktnummer
H11844TR-ND - Remsa och spole (TR)
H11844CT-ND - Remsbit (CT)
H11844DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37C-30DP-0.4V(53)
Beskrivning
CONN HDR 30POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF37C-30DP-0.4V(53) Modeller
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Höjd över kort
0,030" (0,75mm)
Antal positioner
30
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)