DF30FC-50DP-0.4V(81) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 3 672
Datablad
50 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Guld
DF30FC-50DP-0.4V(81)
DigiKeys produktnummer
DF30FC-50DP-0.4V(81)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF30FC-50DP-0.4V(81)
Beskrivning
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktyta, tjocklek
2,00µin (0,051µm)
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
0,9mm
Kontaktdonstyp
Hållare, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,031" (0,80mm)
Antal positioner
50
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)