DF23C-14DS-0.5V(51) är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för DF23C-14DS-0.5V(51) är inte tillgänglig
DF23C-14DS-0.5V(51)
DigiKeys produktnummer
26-DF23C-14DS-0.5V(51)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF23C-14DS-0.5V(51)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF23C-14DS-0.5V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF23C-14DS-0.5V(51)
Beskrivning
CONN RCPT 14POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
14 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF23C-14DS-0.5V(51) Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Sammankopplade stackhöjder
1,5mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,057" (1,45mm)