DF23C-14DP-0.5V(91) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för DF23C-14DP-0.5V(91) är inte tillgänglig
DF23C-14DP-0.5V(91)
DigiKeys produktnummer
DF23C-14DP-0.5V(91)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF23C-14DP-0.5V(91)
Beskrivning
CONN PLUG 14POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
14 Positionskontakt Plugg, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF23C-14DP-0.5V(91) Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Sammankopplade stackhöjder
1,5mm
Kontaktdonstyp
Plugg, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,047" (1,20mm)