DF23C-12DP-0.5V(92) är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för DF23C-12DP-0.5V(92) är inte tillgänglig
DF23C-12DP-0.5V(92)
DigiKeys produktnummer
26-DF23C-12DP-0.5V(92)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF23C-12DP-0.5V(92)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF23C-12DP-0.5V(92)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF23C-12DP-0.5V(92)
Beskrivning
CONN PLUG 12POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Positionskontakt Plugg, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF23C-12DP-0.5V(92) Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
2
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
1,5mm
Kontaktdonstyp
Plugg, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,047" (1,20mm)