DF23C-12DS-0.5V(53)
DigiKeys produktnummer
26-DF23C-12DS-0.5V(53)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF23C-12DS-0.5V(53)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF23C-12DS-0.5V(53)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF23C-12DS-0.5V(53)
Beskrivning
CONN RCPT 12POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF23C-12DS-0.5V(53) Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
2
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
1,5mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,057" (1,45mm)