DF22L-2S-7.92C(26) har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 5 493
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
I lager: 705
2 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Röd 0,312" (7,92mm)
Connectors for the Smart House - Hirose
DF22L-2S-7.92C(26)
DigiKeys produktnummer
DF22L-2S-7.92C(26)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF22L-2S-7.92C(26)
Beskrivning
CONN RCPT HSG 2POS 7.92MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DF22L-2S-7.92C(26) Modeller
Kategori
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillv.
Kontaktterminering
Crimp
Serie
Fästtyp
Spärrhake
Förpackning
Påse
Färg
Röd
Artikelstatus
Föråldrad
Egenskaper
Polariseringsnyckel
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,312" (7,92mm)