DF22-2S-7.92C(28)
DF22-2S-7.92C(28)
Connectors for the Smart House - Hirose
DF22-2S-7.92C(28)
DigiKeys produktnummer
H2784-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF22-2S-7.92C(28)
Beskrivning
CONN RCPT HSG 2POS 7.92MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 Rektangulära kontakter - höljen Uttag White 0,312" (7,92mm)
EDA-/CAD-modeller
DF22-2S-7.92C(28) Modeller
Kategori
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillv.
Kontaktterminering
Crimp
Serie
Fästtyp
Spärrhake
Förpackning
Påse
Färg
White
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Polariseringsnyckel
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,312" (7,92mm)