DF22A-2EP-7.92C
DigiKeys produktnummer
H123138-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF22A-2EP-7.92C
Beskrivning
CONN PLUG HSG 2POS 7.92MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Beige 0,312" (7,92mm)
EDA-/CAD-modeller
DF22A-2EP-7.92C Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Fästtyp
Hasphållare
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Beige
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,312" (7,92mm)