DF19G-30S-1C(06)
DigiKeys produktnummer
26-DF19G-30S-1C(06)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF19G-30S-1C(06)
Beskrivning
CONN PLUG HSG 30POS 1.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Beige 0,039" (1,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF19G-30S-1C(06) Modeller
Kategori
Stigning
0,039" (1,00mm)