DF19G-30P-1H(52)
DigiKeys produktnummer
26-DF19G-30P-1H(52)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF19G-30P-1H(52)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF19G-30P-1H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF19G-30P-1H(52)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 30POS 1MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 30 positioner 0,039" (1,00mm)
EDA-/CAD-modeller
DF19G-30P-1H(52) Modeller
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Serie
Fästtyp
Friktionslås
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Isoleringshöjd
0,065" (1,65mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Stift
Egenskaper
Glödtrådskompatibel, avskärmad, mjuklodsretention
Delning - hopkoppling
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Antal positioner
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal rader
1
Isolering, färg
Svart
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
100V