DF14-6S-1.25C(10)
DigiKeys produktnummer
26-DF14-6S-1.25C(10)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF14-6S-1.25C(10)
Beskrivning
CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Beige 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF14-6S-1.25C(10) Modeller
Kategori
Stigning
0,049" (1,25mm)
Serie
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Kontaktterminering
Crimp
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Beige
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-35°C-85°C