DF13-6S-1.25C
DF13-6S-1.25C
DF13-6S-1.25C
DigiKeys produktnummer
H2183-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13-6S-1.25C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Beige 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF13-6S-1.25C Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Beige
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Kontakttyp
Honuttag
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,049" (1,25mm)