DF13C-6P-1.25V(21)
DF13C-6P-1.25V(21)
DF13C-6P-1.25V(21)
DigiKeys produktnummer
H125745TR-ND - Remsa och spole (TR)
H125745CT-ND - Remsbit (CT)
H125745DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13C-6P-1.25V(21)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 6POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 6 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF13C-6P-1.25V(21) Modeller
Kategori
Isoleringshöjd
0,189" (4,80mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
39,4µin (1,00µm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
150V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
5,8mm